Kes me oleme ja Mida me teeme?

“Maalides Head” on heategevusprojekt, mis sai alguse aastal 2016. Projekti eestvedajateks on kaks keskkoolitüdrukut, Marianne Tamm (2001) ja Annabell Sarapuu (2001).

Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Tulu annetame vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Eesmärk on aidata lapsi, kes peavad haiguse tõttu veetma oma päevi haiglaseinte vahel või tarbima igapäevaselt ravimeid. Oma projektiga saame toetada Minu Unistuste Päeva organisatsiooni, et nemad saaksid omakorda täide viia rohkemate laste unistusi. Projekti eestvedaja Marianne tegutseb ka ise Minu Unistuste Päeva vabatahtlikuna ning teab hästi, kuidas väikene heategu võib olla kellegi jaoks suureks toeks või isegi elumuutev.

Soovime oma tegevusega olla ka väärikaks eeskujuks Eesti noortele, näidates, kuidas ise midagi põnevat ja vajalikku teha. Tahame tähelepanu juhtida, et neid lapsi, kes vajavad oma ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu, ei ole kahjuks vähe. 

Heategevusprojekti eestvedajad ning liikmed

Marianne Tamm

Annabell Sarapuu

Laura Rämman