Oksjonid

„Aita lapsel leida rõõm“

MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi tegevus algas 1995. a. suvel, kui korraldati esimene laste suvelaager 55-le lapsele, kelle ema/isa või õde/vend hukkusid “Estonia” katastroofis. Järgnevatel aastatel on laagrites osalenud lapsed, kes on kaotanud oma lähedase pereliikme väga erinevatel pôhjustel ning tänaseks on leinatoetuslaagrites osalenud kokku juba üle 1000 lapse.

 

MTÜ eesmärgid on:

  • lähedase pereliikme kaotanud laste ja noorte ning nende perede toetamine pakkudes psühholoogilist abi leinatoetusprogrammi (leinatoetuslaagrid ja toetusgrupid) kaudu
  • koostöövõrgustiku loomine perede, spetsialistide ja erinevate organisatsioonide vahel.

Rohkem infot www.lastekriis.ee

Peredele on seni olnud leinatoetusprogramm tasuta. Hetkel oleme olukorras, kus riiklik toetus järgnevateks aastateks on ebakindel. Ainult omavalitsuste toetusest kahjuks ei piisa. Seetõttu vajame väga programmi edasiseks toimimiseks eraisikute ja organisatsioonide abi. Meie tegevuse 25. aastase ajaloo jooksul on leinatoetuslaagrid rahalistel põhjustel ära jäänud ainult 2 aastal.

Sooviga tagada leinatoetusprogrammi järjepidevus, otsustasime seoses Annetamistalgutega korraldada heategevusliku oksjoni. Kogume raha 2021-2022 aasta leinatoetusprogrammi tegevuste jaoks. Oksjonile tulevad Eesti heade ja tuntud inimeste 2008-2009 aastal joonistatud piltide originaalid. Neid joonistusi kasutasime 10 aastat tagasi Laste ja Noorte Kriisiprogrammi heategevuslike jõulukaartide tegemisel ja müümisel.

Oksjon algab 18.11 kell 8:00
Oksjon lõppeb 03.12 kell 19:00

Toetada saad ka helistades meie annetustelefoni numbrile 900 6905 (5€).

ALL PRODUCTS

Näitan tulemusi 1–16, kokku 58 tulemust